• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

24 травня та 1 червня цього року Херсонський Водоканал відкрив свої двері для учнів Херсонського ліцею Херсонської обласної ради.

Перший заступник директора Олег Боднар провів цікаву екскурсію по території насосної станції водопроводу №1, на якій хлопці та дівчата мали змогу побачити на власні очі артезіанські свердловини, резервуари питної води та діюче насосне обладнання, станцію знезараження води гіпохлоритом натрію, допоміжне виробництво (електричний та механічний цехи). На учбово-тренувальному полігоні молодь ознайомилась із способами випробування спецодягу та дізналася, як для запобігання виробничому травматизму проходять тренування робітники підприємства, що працюють у складних або шкідливих умовах.

На екскурсії міськими очисними спорудами каналізації, яку проводили заступник начальника МОС Наталія Поліщук та інженер Людмила Фудорова, молодь побачила, куди надходять каналізаційні стоки всього міста, ознайомилась з процесом очищення стічних вод, складною системою пісколовок, відстійників, аеротенків та біологічних ставків, які дозволяють зберегти екологічну рівновагу довкілля. Діти дізнались про функції активного мулу, який виступає основним компонентом біологічної очистки.

Екскурсоводи відповідали на всі запитання, які виникали в процесі діалогу, обговорювали технологічні процеси, наводили приклади, розповідали про фахівців різних професій, які забезпечують функціонування складного виробництва Херсонського Водоканалу.

Вибір професії - це один з важливіших виборів, який ми робимо в нашому житті. Він визначає життєвий шлях, можливість реалізувати свої таланти і прагнення, відбутися як творча особистість. Із захоплених своєю роботою людей народжуються професіонали, які сміливо йдуть на експерименти, досягають поставлених цілей, легко вчаться всьому новому і з бажанням навчають інших.
Херсонський Водоканал є діючим комунальним підприємством, яке вирішує питання забезпечення міста водою та очищення стічних вод. Економісти і енергетики, програмісти і екологи, хіміки і електронщики, будівельники і механіки, зварювальники та гідротехніки, електромонтери та машиністи насосних установок, фрезерувальники і ковалі, слюсарі та контролери - далеко не повний перелік професій, які потрібні для повноцінного функціонування водопровідно-каналізаційного господарства міста.

Сподіваємось, що після навчання деякі з екскурсантів захочуть поповнити інженерно-технічниий персонал підприємства та прийдуть працювати у Водоканал, на користь рідного міста.

 

 

 

Літо – довгоочікувана пора відпусток та подорожей. Але літня спека іноді провокує дуже неприємні ситуації, а саме, виникнення та розповсюдження кишкових інфекцій, збудниками яких виступають норо- і ротавіруси.

З метою запобігання небезпечним випадкам інфікування населення через питну воду у квітні кожного року Херсонський Водоканал проводить загальноміську дезінфекцію мереж. Крім того, регулярно у резервуарах питної води на насосних станціях виконується знезараження води гіпохлоритом натрію. Виконання всіх, без винятку, ремонтних робіт на мережах водопостачання завершується локальною дезінфекцією пошкоджених ділянок. Щоденно лабораторією питної води виконуються хіміко–бактеріологічні дослідження з метою контролю якості питної води.

Детальніше...

17 червня 2016 року група студентів Херсонського державного університету, які навчаються за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», отримала певний досвід у рамках проходження загальноекологічної практики на об’єкті Херсонського Водоканалу – міських очисних спорудах каналізації.

Детальніше...