• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

19 січня весь православний світ відзначає Водохреща: тисячі християн занурюються в крижані води річок і ставків у різних країнах світу. Вода, освячена на Водохреща, є святою і чистою до наступного року.

Водохреща – це духовний обряд, завдяки якому через освячення води ми загартовуємо тіло та душу, очищаючи себе та свої думки, налаштовуючись на краще життя.

Для Херсонського Водоканалу Водохреща - це особливе свято, тому що вже 131 рік підприємство надає воду мешканцям міста. Фахівці нашого підприємства сьогодні, як і кожного дня, піклуються про те, щоб у водопровідних мережах міста вода була якісною та безпечною.

Ми бажаємо всім оздоровлюватись життєдайною силою цілющої  йорданської води і набиратися від неї духовної сили, енергії та натхнення. Нехай хрещенська вода зцілить не лише ваші тіла, а й душі! Миру вам та спокою!

13 січня 2018 року діти робітників Водоканалу вже у сьомий раз прийняли участь у тематичному новорічному конкурсі, який організували для них адміністрація та профспілковий комітет підприємства.

Цього разу хлопчики та дівчата віком від 3 до 16 років  підготувались до конкурсу особливо ретельно, що не дивно, тому що тема була сама що ні є водоканалівська: «Як я економлю воду».

Малюнки, вироби з паперу, бісеру, навіть з гіпсу, були, як завжди, дуже яскраві та оригінальні. Діти розповідали вірші про воду, грали на музичних інструментах.

Працівники підприємства подарували   присутнім казку, у якій Домовичок Кузя, Фея Заощадливості, Лампочки, Лічильники Води у ігровій формі навчали діточок економити воду, світло, тепло та берегти природу.

Потім всі герої вистави перетворилися на аніматоров та організували ігровий бум, на якому дітки складали струмочок та річку, перетворювались на легеньки листики, які підхоплював вітер, грали у повітряний бій, навіть прийняли участь у справжньому флешмобі, де самі пропонували танцювальні рухи.

І малюки, і їх батьки отримали задоволення та море позитиву. Як завжди, дитячий ранок завершився врученням подарків та фотосесією під ялинкою.

 

Дитячі роботи:

Централізоване водопостачання м.Херсона забезпечується з артезіанських свердловин. Щодня фахівці лабораторії питної води Водоканалу відбирають понад 25 проб питної води в різних районах нашого міста на предмет обстеження відповідності води існуючим нормативам за бактеріологічними показниками. Контролюється якість питної води і після проведення аварійно-відновлювальних, ремонтних робіт на міських мережах водопроводу.

Контроль безпечності та якості питної води виконується за 40 показниками: у місцях водозабору, перед надходженням у водопровідну мережу та у розподільчій мережі. Гігієнічну оцінку безпечності та якості питної води проводять за показниками епідемічної безпеки (мікробіологічними), санітарно-хімічними та радіаційними.      

Крім того, незалежно від лабораторії Водоканалу, вибірково контролюється якість води Держпродспоживслужбою в Херсонській області.

Тому Херсонський Водоканал гарантує безпечність для здоровʼя води з централізованої мережі водопостачання міста.

Останнім часом у ЗМІ зʼявилась інформація, що в одному з районів сусіднього Миколаєва почастішали випадки захворювання на гепатит А.

За попередніми висновками фахівців причиною захворювання може бути питна вода, але саме джерело ще не визначено: це може бути і водопровідна вода (миколаївці споживають очищену дніпровську воду) і вода, яка продається у кіосках на розлив.

Придбаючи розливну воду у м.Херсоні, запитуйте у продавця чи виконується контроль якості води кожного завозу і цікавтесь результатами аналізів.

Нагадуємо, що перед вживанням розливної води, особливо у період погіршення епідеміологічної ситуації, її бажано прокипʼятити, а також ніколи не забувайте прості правила особистої гігієни: частіше мийте руки!

Будьте завжди здорові!