• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

23 червня 2017 року колектив Херсонського Водоканалу провів на заслужений відпочинок Трубієнка Віктора Володимировича, потомственого Водопровідника з 45-річним стажем, професіонала, найдосвідченішого працівника служби водопостачання, справжню Легенду Херсонського Водоканалу!

Династія Трубієнків була заснована батьком Віктора Володимировича і налічує на сьогодні більше 170 років загального трудового стажу.

Молодим хлопцем у 1969 році Віктор прийшов у Херсонський Водоканал та самовіддано працював до цього часу. Він пам’ятає часи, коли для ремонту водопроводу головним знаряддям праці була звичайна лопата. Віктор з батьком виїжджали ліквідовувати аварії водопроводу на велосипедах, до яких було прикріплено необхідне знаряддя. Всі розриття виконувались вручну.

Високий професіоналізм, вміння ремонтувати мережі без припинення водопостачання, миттєва оцінка аварійної ситуації, прийняття єдино вірного рішення, витримка та самовідданість у будь-яких умовах, готовність завжди підтримати та передати свій досвід молодим, доброта, душевність та порядність – саме такі риси притаманні Ветерану Праці, одному з найкращих фахівців підприємства.


Проводжаючи на пенсію, колеги бажали Віктору Володимировичу міцного здоров'я та сімейного щастя, позитивного настрою та благополуччя, удачі та здійснення намічених планів! Однак дружнє спілкування Ветерана Праці з колективом Водоканалу не перерветься, тому що сімейну династію на підприємстві продовжують син Віктора Володимировича, Дмитро, рідний брат Олександр з дружиною та сином.

17 лютого 2017 року колектив Водоканалу проводжав на заслужений відпочинок Шовкопляса Георгія Миколайовича, одного з найкращих робітників автотранспортної служби, який присвятив рідному підприємству 45 років життя.

Відповідальний та досвідчений, доброзичливий та щирий, завжди з доброю посмішкою, Георгій Миколайович розпочав працювати у Водоканалі ще у 1971 році. Його першою машиною на підприємстві був дослідний варіант трактору для збирання чаю, з відкритою кабіною та без покажчика повороту. Разом із зварювальником, Григорієм Сачуком, після роботи та у вихідні, молодий тракторист займався адаптуванням свого «залізного коня» до роботи у водопровідному господарстві. У той час були складнощі з комплектуючими, але у всіх водіїв були власні запаси, якими вони обмінювалися.

В той час у Водоканалі будувалось багато об’єктів. Георгій Миколайович приймав участь у зведенні будівлі   диспетчерської служби, актового залу, гаражу.

Про перші роки праці на рідному підприємстві згадує так: «На території Водоканалу був великий абрикосовий сад. Трактори розміщувалися під деревами, бо гаражу ще не було. У цьому ж саду була крита сцена, стояли лавки. Віра Швець організовувала художню самодіяльність: співав жіночий хор Водоканалу, хлопці грали на баяні, ставилися сценки на виробничі теми. Я полюбляв розповідати вірші Єсеніна, Блока, Євтушенка. Всім подобалось. А колектив наш завжди був дружнім. Розуміли один одного з півслова. Ми, водії, звертались по допомогу до електриків, механіків, зварювальників – нам ніколи не відмовляли. Навіть після роботи залишались, якщо було потрібно».

Так само тепло, з любов’ю відкликаються про Георгія Миколайовича, просто Жору, всі, хто мав нагоду з ним працювати. Начальник автотранспортної служби, Сергій Стегалюк, сказав про нього так: «Надійний, працьовитий, товариській, чуйний».

На вечірній планерці заслуженого працівника привітав директор Водоканалу, Михайло Чемерис, який від імені колективу побажав Георгію Миколайовичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку та успіхів в усьому. На що той зауважив:

«А я бажаю, щоб працювати у Водоканалі було ще краще, щоб ми завжди підтримували один одного, щоб нас цінували і поважали, бо ми віддаємо своїй роботі всю душу».

 Довідка. На підприємстві працюють 25 династій, серед яких найбільший загальний сімейний стаж складає 229 років!

Колектив підприємства, що має славетну та цікаву історію, з роками перетворюється на дружню та згуртовану сім'ю. Спільна робота та виробничі стосунки об'єднують людей, які і у вільний час продовжують спілкування, мають схожі інтереси, товаришують сім'ями. Виїзди на природу, на море, корпоративні свята, дитячі ранки формують атмосферу взаємодовіри, позитивного психологічного мікроклімату, чому активно сприяє профспілка Херсонського Водоканалу на чолі з беззмінним керівником Щербань Галиною Іванівною.

Детальніше...